Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Věříme v individuální přístup

Ozvěte se nám, rádi pro vás najdeme ucelené řešení,
které bude pasovat na váš business.Maileon v České republice

Na českém trhu zastupuje Maileon společnost Mailnatives s.r.o., ve které se specializujeme na vývoj nástrojů pro e-mail marketing.

Od roku 2016 máme za sebou více jak sto integrací v segmentu středních a velkých firem, můžeme tak nabídnout unikátní a ucelené řešení, které je ověřené a funguje. Máme dostatek zkušeností, rádi vám proto poskytneme konzultaci. Pokud se váš projekt bude týkat i marketingových oborů mimo naši specializaci, doporučíme vám některou z předních českých agentur.

Mailnatives s.r.o.
Piletická 486, 503 41 Hradec Králové

+420 49 494 1919 (Po–Pá 9–17)

maileon@mn.cz
Maileon ve světě

Společnost XQueue GmbH, založená v roce 2002, je poskytovatelem nástrojů, softwaru a systémů pro profesionální e-mailový marketing a informační bulletiny. Nabízí také e-mail marketingové služby, jako jsou poradenství, generování e-mailových adres, strategie, prezentace a doporučení (doručitelnost), jakož i analýzy a optimalizace e-mail marketingových kampaní.

Jádrem produktu je podniková e-mailová marketingová platforma Maileon, která byla speciálně přizpůsobena požadavkům náročných odesílatelů a agentur.

Společnost zaměstnává více než 30 lidí a má kanceláře v Offenbach am Main a Freiburgu. Již v roce 2002 přišla s vizí webového informačního softwaru pro e-mail marketing, který lze použít na jakémkoli zařízení bez ohledu na čas a umístění. Výsledkem a dosud nejdůležitějším mezníkem společnosti bylo spuštění zcela nové platformy e-mailového marketingu: Maileonu. Pro jeho vývoj byly vyhodnoceny a zohledněny zkušenosti, nápady a přání, které společnost nashromáždila ve spolupráci se svými klienty za předcházejících deset let. Výsledkem je vysoce výkonné řešení pro e-mail marketing, na jehož základě se XQueue dokázala vyvinout z malého frankfurtského start-upu do rychle rostoucí společnosti. XQueue si díky Maileonu udržuje svoji pozici na asijských a evropských trzích, především pak ve Francii, Španělsku, Itálii, Maďarsku, Turecku a České republice.
Newslettery i transakční e-maily s Maileonem posílají

Bosch Sodexo Lufthansa Billiger AOK Expert IVT Florea Dentamed Tiskulevne

Začněte hned!

Pomůžeme vám nastavit vše potřebné včetně migrace ze stávající služby.

14denní demo zdarma

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás, najdeme pro vás nejlepší řešení nebo ZDARMA poradíme.

Zeptejte se nás